Sobota, III Tydzień Wielkanocny

web stats stat24

Pax et bonum!

św. Franciszek z Asyżu

Zapraszamy na stronę klasztoru i parafii

św. Franciszka Serafickiego

w Poznaniu

Wszystkim chrześcijanom – żyjącym w zakonie, duchownym i świeckim, mężczyznom i kobietom, wszystkim, którzy mieszkają na całym świecie, brat Franciszek, sługa ich i poddany, składa wyrazy czci i uszanowania oraz życzy prawdziwego pokoju z nieba i szczerej miłości w Panu.

Elewacja naszego kościoła i klasztoru wymaga wielkich prac konserwatorskich.

Jesteśmy wdzięczni za każde wsparcie naszych działań i to modlitewne i to materialne.

Ofiary można składac na konto bankowe:

Klasztor Franciszkanów

ul. Garbary 22

63 1240 1750 1111 0000 1913 3892

Zapraszamy i zachęcamy chłopców do służby przy ołtarzu Pana Jezusa w naszej światyni. Chętnych kandydatów na ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o godz. 11.00 w salce pod kościołem.

Spotkania młodzieży skupionej we Franciszkańskim Ruchu Apostolskim odbywają sie w piatki i rozpoczynają Mszą św. o godz. 18.00.

Na furcie klasztornej przyjmujemy intencje terminowe, beztreminowe i gregoriańskie.

Za wszelką życzliwość, ofiarowane dary składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Codziennie modlimy się, a w każdy piątek o godz. 7.00 jest sprawowana Msza św. w intencjach naszych dobrodziejów.

Pokój i Dobro